Altın Portakal’dan sağlık çalışanlarına festival davetiyesi

Altın Portakal’dan sağlık çalışanlarına festival davetiyesi

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında gerçekleşecek biletli film gösterimlerinde her seans için ‘2020 yılının gerçek kahramanları’ sağlık çalışanlarına 50 adet davetiye ayrıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali 3-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Pandemi nedeniyle açık havada düzenlenecek festivalde üç açık hava sinemasında gösterilecek 44 filmin biletleri bugün itibarıyla Biletix üzerinden, 1 Ekim’den itibaren de Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden alınabilecek.

“Yıldızların Altında” konseptiyle düzenlenen festivalin Yıldızların Altında 1 ve Yıldızların Altında 2 açık hava sinemalarındaki biletli gösterimlerde sağlık çalışanları her seans için kendilerine ayrılan 50 davetiyeden birini gişelerden kimlik ibraz ederek alabilecek.

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali için iki afiş hazırlandı. Afişlerin ilkinde Fatma Girik, ikincisinde ise pandemi sürecinde emekleriyle ön plana çıkan sağlık çalışanları yer aldı.

Altın Portakal heykelini havaya kaldıran genç bir sağlık çalışanının tasvir edildiği illüstrasyon afiş çalışması ile tüm sağlık emekçilerine moral verilmesi amaçlanıyor.

Festivalde ödüller 10 Ekim akşamı düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 yorum

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal