Adele’in babası, kızının şarkısını söyleyen komşusunu şikâyet etti

Adele’in babası, kızının şarkısını söyleyen komşusunu şikâyet etti

Ünlü şarkıcı Adele’in babası Mark Evans, komşusunu, kızının şarkılarını çalıp söylemekten dolayı polise şikâyet etti. Adele hayranı olduğunu dile getiren komşu ise, “Şikâyet edeceğini değil, bundan memnun olacağını düşünmüştüm” ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, babasının polise yaptığı bir şikâyetle gündemde. 32 yaşındaki şarkıcının 56 yaşındaki babası Mark Evans, Güney Galler’deki Bridgend bölgesindeki komşusunu kızının şarkılarını çalıp söylemekten dolayı şikayet etti.

Şarkıcı daha üç yaşındayken ailesini terk eden, Adele’in annesi Penny Adkins’i tek başına bırakan babanın, Adele hayranı olan komşusu Keeley Fry’ın şarkı söylemesinden memnun olmadığı belirtildi.

The Sun gazetesine konuşan 21 yaşındaki komşu Fry, “Ben sadece Adele şarkılarını söylemeyi seviyorum. Tüm arkadaşlarım sesimin ona benzediğini söylüyor. Onun şarkılarını çalmayı da seviyorum. Şarkılarını yüksek sesle çalıyorum ama Mark Evans’ın iddia ettiği kadar değil” ifadesini kullandı

‘Ben hep Adele şarkıları çalar söylerim’

Mark Evans ve eşinin oturduğu evin yanına iki yıl önce taşındığını söyleyen Fry, taşınmasından bu yana aralarında bir sorun olduğunu söyledi. Genç komşu, “Yüksek sesle şarkı söylemememi ya da çalmamamı istedi. Uykusunu etkilediğini söyledi ve bu çok rahatsız ediciydi. Çok şaşırdım çünkü büyük bir Adele hayranıyım ve zamanımın büyük çoğunluğunda onun şarkılarını çalar ve söylerim” diye konuştu.

“Adele’in babasının bundan memnun olacağını düşünmüştüm, şikâyet edeceğini değil” diyen Fry, “Sanırım benimle bir meselesi var çünkü ben büyük bir Adele fanıyım. Evden çıkarken o ya da eşi gelip bir şey diyecek diye endişeleniyorum. Tam bir kâbus oldular” dedi.

‘Örnek bir baba olamadım’

2013 yılında The Mail on Sunday gazetesine konuşan Mark Evans, kızı Adele ile ilişkisinin bazı yıllar kopuk olmasından duyduğu pişmanlığı dile getirmişti.

Mark, Adele’in annesi ile olan ilişkisinin bozulmasına rağmen, çocukluğunda okul tatillerini Galler’deki büyükannesi Rose, büyükbabası John Evans ve üvey kardeşi Cameron’la geçiren Adele’e yakın olmayı sürdürdüğünü de belirtmişti.

Mark Evans, kızıyla son yakın ilişkisinin 1999 yılında büyükbabası John Evans’ın ölümünde olduğunu itiraf etmiş, ardından alkolizmle mücadele ettiği yıllarda ilişkisinin bozulduğunu anlatmıştı.

 

Kaynak: BirGün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal

Son yazılar

En çok okunanlar

En çok yorumlananlar