93. Oscar ödül töreni farklı lokasyonlarda yapılacak

93. Oscar ödül töreni farklı lokasyonlarda yapılacak

Pandemi nedeniyle 25 Nisan’a ertelenen 93. Oscar ödül töreni, tek bir yerde değil, Dolby Tiyatrosu da dâhil olmak üzere birçok farklı lokasyonlarda düzenlenecek.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, ya da bilinen adıyla Akademi tarafından yapılan açıklamaya göre, 93. Akademi Ödülleri, Dolby Tiyatrosu da dâhil olmak üzere birçok farklı lokasyonda düzenlenecek.

FilmLoverss‘ın Dealine‘dan aktardığı habere göre, Akademi, birçok farklı yerden canlı olarak yayımlanacak olan ödül töreniyle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Akademi, bu benzersiz yılda, halkın ve törene katılacak herkesin sağlığını, güvenliğini ön planda tutarken, eşi benzeri olmayan bir ödül töreni sunmaya kararlı. Dünyanın her yerinden seyredecek izleyicilerimizin görmek istediği insanların katılımıyla gerçekleşen şovu yaratmak için, pandeminin gerektirdiği koşullara uyum sağlarken, tören Dolby Theater da dâhil olmak üzere birçok yerden canlı olarak yayımlanacak. Yakında daha fazla ayrıntıyı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Akademi’nin tercih ettiği yeni ödül töreni düzeni, Altın Küre ödülleri ile benzerlikler taşıyor. 28 Şubat’ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak 78. Altın Küre ödüllerinde ise törenin sunucuları Amy Poehler ve Tina Fey aynı salonda yer almayacak. Töreni Tina Fey New York’ta, Amy Poehler ise Los Angeles’ta sunacak.

93. Oscar ödüllerinin birden fazla lokasyonda gerçekleşecek olması, pandemi şartları nedeniyle seyahat imkânları kısıtlanan isimlerin törene katılımını kolaylaştıracak gibi gözüküyor. Ödül töreninde yer alacak adayların ve konukların bu salonlarda bulunup bulunamayacağı konusu henüz netlik kazanmadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal