‘9 Kere Leyla’ 4 Aralık’ta Netflix’te yayında

‘9 Kere Leyla’ 4 Aralık’ta Netflix’te yayında

Ezel Akay’ın yeni filmi “9 Kere Leyla”, 4 Aralık’ta Netflix’te yayımlanacak.

20 Mart’ta izleyiciyle buluşması planlanan filmin gösterimi koronavirüs salgınından dolayı ileri bir tarihe ertelendi. “9 Kere Leyla” daha sonra Netflix’e geçti.

Demet Akbağ ile Haluk Bilginer’in başrollerde olduğu filmde onlara Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım ve İhsan Ceylan eşlik ediyor.

Yönetmen Akay ile birlikte Adnan Yıldırım, Özlem Lale ve Uğur Saatçi’nin senaryosunu kaleme aldığı filmde zengin bir iş insanı olan Adem’in genç sevgilisi Nergis ile birlikte olabilmek için 20 yıllık eşi Leyla’dan ayrılmaya çalışması anlatılıyor.

Filmin sinopsisi şöyle: “Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için dokuz farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.”

“9 Kere Leyla”dan yayımlanan yeni fragman da şöyle:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal