Robert De Niro’dan canlı yayında ‘Fuck Trump!’ çıkışı

Robert De Niro’dan canlı yayında ‘Fuck Trump!’ çıkışı

Amerikalı oyuncu Robert De Niro, dün gece düzenlenen 72. Tony Ödülleri töreninde ABD Başkanı Donald Trump’a tepkisini “Fuck Trump” diyerek gösterdi. Bruce Springsteen’i anons etmek üzereye sahneye çıktığında De Niro, “Bir tek şey söyleyeceğim. Trump’ı s..keyim” dedi.

İzleyiciler bu tavrı ayakta alkışlarken, Robert De Niro “Artık ‘Kahrolsun Trump’ demek yok, Trump’ı s..keyim” diye tekrar etti. Robert De Niro daha önce de defalarca Donald Trump’ı eleştiren açıklamalar yapmıştı.

Amerikan tiyatro Oscar’ları olarak bilinen Tony ödüllerinde, en iyi tiyatro oyun ödülü “Harry Potter and the Cursed Child”a verilirken, en iyi müzikal ödülü “The Band’s Visit”e değer görüldü.

“Angels in America”daki performansıyla Andrew Garfield en iyi erkek oyuncu; Glenda Jackson, “Edward Albee’s Three Tall Women” oyunundaki performansıyla en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı.

Tony Shalhoub, “The Band’s Visit”teki başrolüyle müzikal dalında en iyi erkek oyuncu ödülünün sahibi oldu. Katrina Lenk  ise bu dalda en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal