Rapçi Defkhan ‘Susamam’ şarkısından çekildi

Rapçi Defkhan ‘Susamam’ şarkısından çekildi

Şanışer mahlaslı rap sanatçısı Sarp Palaur ile 17 sanatçının birlikte seslendirdiği “Susamam” adlı şarkının “Gurbet” temalı bölümünü seslendiren rapçi Defkhan, projeden ayrıldığını açıkladı. Defkhan, şarkının kazandığı siyasi ivme sebebiyle ayrıldığını belirtti.

Şarkı hakkında suç duyurusunda bulunulmasının ardından Twitter hesabından “Projeden ayrılıyorum” diye yazan Defkhan, şu ifadelere yer verdi:

“Selam dostlar. Susamam adlı parçanın kazandığı siyasi ivme sebebi ile parçadan ve projeden ayrıldığımı belirtmek istiyorum. Açıklamayı bu denli geç yapmamın sebebi, olayı şahsi şova çevirmek istemediğim ve size karşı beslediğim derin saygı ve sevgimdendir.”

Paylaşımını yaptıktan sonra kendisine çok sayıda tepki gelen Defkhan, yeni bir açıklama yaparak şunları yazdı:

“Twitter’ın linci meşhur dediler onu da yemek nasip oldu. Çalıştığım için yeni yeni görüyorum olayı. Freni patlamış AS 900 kamyonu gibi gelmişsiniz arkadaşlar. Mevzuyu anlamadan hem de. Ben parçada bulunan arkadaşlarımı seviyorum sadece siyaseti sevmiyorum ve bunu da ilk defa söylemiyorum. Neden sevmediğimi de görüyorsunuz. Birbirinize hakaret etmeyin kırmayın, ben sizi topyekûn seviyorum.”

 

Kaynak: Duvar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal