Metallica’dan yeni konser albümü

Metallica’dan yeni konser albümü

Metallica’nın yeni konser albümü, 1 Şubat 2019’da renkli vinil LP olarak yayımlanacak.

3 Kasım’da San Francisco’da düzenlenen Helping Hands Benefit Konseri’nde kaydedilen “Helping Hands… Live & Acoustic at the Masonic” albümü akustik kayıtlardan oluşuyor. Albümün mix aşamalarını kayıt mühendisi Greg Fidelman, master işlemlerini ise Grammy ödüllü kayıt mühendisi Reuben Cohen gerçekleştirdi.

Albümde Metallica’nın “Enter Sandman”, “Disposable Heroes”, “The Unforgiven” ve “”Hardwired” ile beraber Deep Purple’ın “When a Blind Man Cries”, Nazareth’in “Please Don’t Judas Me”, Blue Oyster Cult’ın “Veterans of the Psychic” ve Bob Seger’in “Turn the Page” gibi önemli şarkıları yer alıyor.

Metallica, 3 Kasım’daki “All Within My Hands Helping Hands” konseriyle 1.3 milyon dolardan fazla bağış toplamıştı. Grup, bu parayı elde eden ilk “All Within My Hands Helping Hands” konserine imzasını attı.

Elde edilen kaynaklar AWMH’nin açlıkla mücadele etmek ve işgücü eğitimi yoluyla sürdürülebilir topluluklar oluşturmak amaçlı organizasyonun, ortakları Feeding America ve American Association of Community Colleges’ın çabalarını finanse etmekte kullanılacak.

Topluluk geçtiğimiz günlerde, North Valley Community Foundation ve Los Angeles Fire Department vakfına Kaliforniya orman yangınlarından etkilenen kişilere destek omak için 50 bin dolar yardımda bulunmuştu.

 

Kaynak: Rotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal