Memet Ali Alabora ve Pınar Öğün’lü Galler dizisi Türkiye’den de izlenebiliyor

Memet Ali Alabora ve Pınar Öğün’lü Galler dizisi Türkiye’den de izlenebiliyor

Oyuncu ve yönetmen Memet Ali Alabora ve oyuncu Pınar Öğün’ün rol aldığı Galler yapımı “Fflam” dizisi Türkiye’den de izlenebiliyor. İzleyiciler, S4C kanalının Clic adlı dijital platformuna ücretsiz kaydolarak dizinin bütün bölümlerini  İngilizce altyazıyla takip edebilir.

2013’ten bu yana Galler’de yaşayan Memet Ali Alabora, Galller’in S4C kanalında yayımlanan “Fflam” (Alev) dizisinde başrol oynuyor. Alabora’nın Türkiye’den siyasi nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kalan Deniz karakterini canlandırdığı dizide, Pınar Öğün ise Deniz’in kız kardeşi Ekin’e hayat veriyor.

Yönetmenliğini Judith Dine’ın üstlendiği dizide Alabora ile Öğün’e Gwyneth Keyworth, Mali Ann Rees ve Richard Harrington eşlik ediyor. Yapımını Vox Pictures Ltd. üstlendiği dizinin yapımcıları ise Adrian Bate, Gwenllian Gravelle ve Llyr Morus.

Gwenno Hughes’un hikâyesinden uyarlanan ve Galce çekilen dizinin sinopsisi şöyle: Noni ve erkek arkadaşı Deniz, birlikte küçük çiftliklerini onarmakla meşgul olan ve hayata umut dolu bakan bir çift. Noni’nin en yakın arkadaşı Malan ve Deniz’in kız kardeşi Ekin evlidir ve çocuk sahibi olmanın hayalini kurmaktadır. Hatta Deniz onlar için donör olmayı kabul etmiştir. Ancak yolunda giden her şey, Beds’in Noni’nin hayatına girmesiyle karışır. Beds, Noni’nin korkunç bir yangında ölen kocası Tim’e tıpatıp benzemektedir…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal