Madonna, kendi hayatını konu alan filmin yönetmen koltuğunda

Madonna, kendi hayatını konu alan filmin yönetmen koltuğunda

Müzik dünyasının efsane ismi Madonna, “Juno”nun senaristi Diablo Cody ile senaryosunu yazdığı, kendi hayatını konu alan biyografi filmini yönetecek.

FilmLoverss’ın Deadline’dan aktardığı habere göre, Madonna, Diablo Cody ile senaryosunu yazdığı, kendi hayatını konu alan biyografi filmini yönetecek.

Madonna’nın, Diablo Cody ile bir araya geldiği filmden ilk detaylar da açıklandı. Universal Pictures çatısı altında çekilecek olan filmin yapımcılığını “The Post” ve “Little Women” filmleriyle Oscar’a aday olan Amy Pascal üstlenecek. Filmde rol almayacak olan Madonna, kendisini canlandıracak olan oyuncunun seçilmesine önayak olacak.

Madonna ve Diablo Cody

Film, Michigan’da Katolik bir ailede yetiştirilen Madonna’nın New York’a taşınması ve uluslararası bir yıldız olma yolundaki yükselişini mercek altına alacak. Ayrıca kariyeri boynuca sayısız başarılara imza atan ve tüm zamanların en iyi sanatçıları arasından gösterilen Madonna’nın zaman içerisinde bir stil ikonuna dönüşmesini de konu edinecek.

Kendi hayatını nasıl bir şekilde filme çekeceği merak konusu olan Madonna, projeyle ilgili düşüncelerini şu şekilde kelimelere döktü: “Bir artist, bir müzisyen, bir dansçı, bir insan olarak bu dünyada kendi başıma başarılı olmaya çalışmamdaki inanılmaz yolculuğu aktarmak istiyorum. Bu filmin odak noktası her zaman müzik olacak. Müzik ilerlememi sağladı ve sanat beni hayatta tuttu. Söylenmemiş ve ilham verici çok hikâye var ve bunu benden daha iyi anlatacak kimse yok. Hayatımın hız trenini sesimle ve vizyonumla paylaşmak benim için çok önemli.”

Özellikle sanatçının hayranlarının dört gözle beklediği filmin çekim tarihi ve oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal