Erikli Sahili’nde iki festival birden

Erikli Sahili’nde iki festival birden

Edirne’ye bağlı Erikli sahilinde bugün başlayıp 14 Temmuz’a kadar devam edecek Erikli Rock Fest ile başlayacak müzik serüveni, 19-22 Temmuz tarihlerindeki Trakya Festivali’yle devam edecek.

Dört günlük Erikli Rock Festivali’nde yirmiyi aşkın sanatçı ve grup konser verecek. Festivalin ilk gününde Aslın Aslım, Yüksek Sadakat, Feridun Düzağaç ve Haluk Levent dinleyicilerin karşısında olacak. İkinci gün Vera, Gripin, MFÖ, üçüncü gün Ogün Şanlısoy, Redd, Bülent Ortaçgil ve Teoman’ın konserleri dinlenebilecek. Festival 14 Temmuz’da Pilli Bebek, Bulutsuzluk Özlemi ve Kaan Tangöze’nin konserleriyle sona erecek.

Yine Erikli sahilinde yapılacak Trakya Festivali’nin ilk gününde ise Pentegram, Feridun Düzağaç, Yüksek Sadakat, Aylin Aslım ile Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi grup ve sanatçılar dinleyicilerle buluşacak. İkinci günde Emre Aydın, Seksendört ve Gazapizm; 21 Temmuz’da Mor ve Ötesi, Bulutsuzluk Özlemi, Ezhel, Niyazi Koyuncu konser verecek. Trakya Festivali Suzan Kardeş, Gökhan Türkmen, Kalben gibi sanatçıların konserleriyle sona erecek.

Festivallerin programı şöyle:

Erikli Rock Fest           Trakya Festivali        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal