Atatürk Kitabı - Reklam Atatürk Kitabı - Reklam

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı 25 Eylül’de başlayacak

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı 25 Eylül’de başlayacak

Bu yıl altıncı defa düzenlenen Diyarbakır Kitap Fuarı, 25–30 Eylül tarih aralığında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Mıgırdiç Margosyan, Canan Tan, Altan Öymen, Ayşe Kulin, Ahmet Telli, Şükrü Erbaş, Oya Baydar, Fikret Başkaya, Aytül Akal, Nurcan Baysal, Işık Ergüden, Nurullah Peker, Nil Sakman, Mine Soysal, Kemal Hamamcıoğlu, İsmail Saymaz, İsmail Beşikçi, Şeyhmus Diken, Levent Gültekin, Bahadır Yenişehirlioğlu başta olmak üzere 250 yazarın katılım sağlayacağı altı günlük fuar kapsamında, 120 yayınevi stand açarken 60 farklı kültürel aktivite yapılacak.

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı’na bu yıl, yazar Mıgırdiç Margosyan onur konuğu olarak katılacak. TÜYAP’ın Margosyan’a hazırladığı hediye kitapla beraber fotoğraf seçkileri ve kitap alıntılarından oluşan bir sergi düzenlenecek. Fuar kapsamındaki çeşitli söyleşi ve panellerde Margosyan’ın yaşamı, üretiği eserler ve kendine has edebiyatının üzerinde durulacak.

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30 saatlerinde, kapanışın yapılacağı 30 Eylül Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal