Deniz Bulutsuz hakkında bir yıla kadar hapis istemi

Deniz Bulutsuz hakkında bir yıla kadar hapis istemi

Deniz Bulutsuz’u darp ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ozan Güven’in darp edildiği gerekçesiyle şikâyetçi olduğu dosyada uzlaşma sağlanmayınca, Bulutsuz hakkında iddianame hazırlandı. Bulutsuz’un, dört aydan bir yıla kadar hapisle yargılanmasını istedi.

Oyuncu Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz hakkındaki iddianame tamamlandı. Bulutsuz’un ‘basit yaralama’ suçundan bir yıla kadar hapsi istendi.

Deniz Bulutsuz’un şikâyeti üzerine Ozan Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca, “Hakaret”, “Cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” ve “Kasten yaralama” suçlarından üç yıl dokuz aydan on üç yıl altı aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Oyuncu Ozan Güven’in şikâyeti üzerine ise Deniz Bulutsuz hakkında ayrı bir soruşturma açılmıştı. Bu soruşturma ise Uzlaştırma Bürosu’na gönderilmişti. Ancak taraflar, uzlaşmayı kabul etmedi.

Davalara aynı mahkeme bakacak

Bunun üzerine savcılık, Deniz Bulutsuz hakkında ‘basit yaralama’ suçundan dört aydan bir yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

İddianamede Deniz Bulutsuz’un, Ozan Güven’in yüzünü ve kolunu yaraladığı iddia edildi. Bulutsuz hakkındaki iddianame, İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi. Ozan Güven hakkında açılan dava da aynı mahkemede görülecek.

 

Kaynak: BirGün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal