Bu hafta sinemalarda dört film gösterimde

Bu hafta sinemalarda dört film gösterimde

Türkiye’de açık olan sinema salonlarında bu hafta dört yabancı film gösterilecek.

2014 yapımı “Ölümcül Oyun” (Goodnight Mommy) filmine imza atan yönetmenler Severin Fiala ve Veronika Franz’ın 2019 yapımı “Mürit” (The Lodge) adlı filminin geniş dağıtımda olduğu bu hafta sonu dört yeni film izleyiciyle buluşacak.

Riley Keough, Richard Armitage, Alicia Silverstone, Jaeden Martell ve Lia McHugh’ın rol aldığı 2019 yapımı “Mürit” filminde iki çocuk babası Richard’la evlenme hazırlığında olan Grace’in çocuklarla samimi bir ilişki kurmaya çalıştığı sırada kaldıkları evde gerçekleşen ürkütücü olaylar anlatılıyor.

‘Boyalı Kuş’

Václav Marhoul’un 2019 yapımı filmi “Boyalı Kuş” (The Painted Bird) Başka Sinema dağıtımıyla bu hafta gösterimde.

Jerzy Kosinski’nin 1965’te yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanan filmde kimsesiz bir çocuğun gözünden İkinci Dünya Savaşı’na bakılıyor.

Filmde Petr Kotlár, Harvey Keitel, Stellan Skarsgård, Barry Pepper ve Udo Kier rol alıyor.

‘Aslan Krallığı’

Jason Wright’ın yönettiği 2019 yapımı “Aslan Krallığı” (The Lost Lion Kingdom) haftanın animasyon filmi.

Filmde Malturnia gezegeninde tehlikeye giren aslan krallığını kurtarmak için bir serüvene çıkan Samar ve Tusha’nın hikâyesini anlatıyor.

‘Geçit’

Dean Alioto imzalı 2019 yapımı “Geçit” (Portal) adlı filmde 40 yıl önce vahşet dolu bir olayın gerçekleştiği evde olanları araştıran bir grup insanın başından geçenler anlatılıyor.

Korku ve gerilim türündeki filmde Ryan Merriman, Jamie Tisdale, Heather Langenkamp, Najarra Townsend ve Reinaldo Zavarce rol alıyor.

‘Kahramanlar’

Metin Güngör, Aaron Huisenfeldt ve Joe Saldana’nın yönettiği 2019 yapımı “Kahramanlar” (Fists of Righteous Harmony) filminde dövüş sanatı öğrenerek dünyada adaleti sağlamaya çalışan kadim savaşçıların hikâyesi anlatılıyor.

Filmde Andrew Hwang, Siso Kamburov, Joe Saldana gibi isimler rol alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal