Beyoğlu’nun rock durağı Dorock kapanıyor

Beyoğlu’nun rock durağı Dorock kapanıyor

Rock ve heavy metal müzik gruplarını dinleyicisiyle buluşturan İstanbul Beyoğlu’ndaki Dorock, kapanma kararı aldı.

Kadıköy’deki Dorock XL ile bir bağlantısı bulunmayan mekânın sosyal medya hesabından bir açıklama yayımlandı.

Mekânın bir haftadır kapalıymış gibi dillendirilerek hakkında karalama kampanyası yapıldığının belirtildiği açıklamada “Olumsuz şartları gideremedik” denildi. Açıklama metni şöyle:

“Evet, bu yazıyı hazırlamak bizim için oldukça güç oldu. Ancak siz değerli dostlarımızın, bazı ortamlarda dolaşan söylentilerin aslını bilme hakkı olduğunu düşündüğümüz için bu açıklamayı yapma gereği duyuyoruz. Bir buçuk yıldır bu mekânı işletiyoruz. İyi, kötü günlerimiz, acı, tatlı anılarımız oldu. Hepsi birbirinden değerli birçok dost biriktirdik. Maddi ve manevi elimizden geldiğince faydalı olmaya çalıştık. Ancak, açık olan mekân bir haftadır kapalıymış gibi dillendirildi, karalama kampanyaları yapıldı.

Bazı sosyal medya paylaşımlarını dikkate almadığımız gibi, kimseye karalama yapmaya çalışmıyor veya kimseyi eleştirme gereği duymuyoruz. Sadece şunu söylemek zorundayız; olumsuz şartları gideremedik. Herkes için olmasa da burayı gerçekten mabedi gören, sahiplenen sevgili dostlarımızdan özür diliyoruz. Ne yazık ki diğer kesim ağır bastı… Yarın itibarıyla kepenk kapattığımızı üzülerek bildiriyoruz. Sahne alan gruplara, emek veren personele ve siz değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Fakat bu tamamen bir veda değil, gerçek dostlarla tekrar buluşmak üzere…”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal

Son yazılar

En çok okunanlar

En çok yorumlananlar