‘Assassin’s Creed Unity’ oyunu ‘Herkes Notre-Dame’ın güzelliğini keşfedebilsin’ diye ücretsiz

‘Assassin’s Creed Unity’ oyunu ‘Herkes Notre-Dame’ın güzelliğini keşfedebilsin’ diye ücretsiz

Fransız video oyunu geliştiricisi ve yayımcısı Ubisoft, hikâyesi Paris’te geçen “Assassin’s Creed Unity” adlı oyununu “Herkesin Notre-Dame Katedrali’nin güzelliğini keşfedebilmesi için” bir haftalığına ücretsiz yapacağını duyurdu.

Ubisoft’un internet sitesinden yapılan açıklamada, “Assassin’s Creed” serisinin hikâyesi 18’nci yüzyılda Fransız Devrimi sırasında Paris’te geçen oyunu “Unity”nin bir haftalığına ücretsiz olacağı şu sözlerle duyuruldu:

“Herkese Notre-Dame’ın güzelliğini ve görkemini tecrübe edebilmesi için bir şans vermek istiyoruz. Oynamak isteyen herkes için ‘Assassin’s Creed Unity’ oyununu bir haftalığına PC platformunda ücretsiz dağıtacağız. Bilgisayarınız için buradan indirebilirsiniz”

Öte yandan Ubisoft’un yaptığı açıklamada, çıkan bir yangın sonrası büyük hasar gören Notre-Dame Katedrali’nin restorasyonu için 500 bin euro bağış yapacağı da belirtildi. Ubisoft, takipçilerine de bağış yapma çağrısında bulundu.

Oyunun bölüm tasarımcılarından Caroline Miousse, 2014 yılında Geek Island’a verdiği bir röportajda, Notre-Dame Katedrali’ni tasarlamanın 14 ay sürdüğünü söylemişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal