Airbnb, ‘Mona Lisa’yla Louvre’da bir gece geçirme fırsatı sunuyor

Airbnb, ‘Mona Lisa’yla Louvre’da bir gece geçirme fırsatı sunuyor

Çevrimiçi oda ve ev kiralama markası Airbnb, Paris’teki Louvre Müzesi’nde bulunan ikonik piramidin 30. yılı kutlamaları kapsamında müze ile ortaklaşa bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın kazananına, misafiriyle birlikte Louvre Müzesi’nde “Mona Lisa” tablosunun yanında bir gece geçirme fırsatı sunuluyor.

“Başkanlar ve ünlüler bu özel fırsattan yararlandı. Şimdi sıra sizde!” sloganının benimsediği yarışmaya katılmak isteyenlerin “Neden ‘Mona Lisa’nın en harika konuğu siz olursunuz?” sorusunu yanıtlamaları gerekiyor.

‘Mona Lisa’ ile içki

Yarışmayı kazanan kişi, ilk olarak tarih uzmanı eşliğinde kimse olmadan Louvre Müzesi’ni gezecek. Daha sonra “Mona Lisa” tablosunun önünde Rönesans döneminden esinlenerek hazırlanan aperatifleri atıştıracak.

‘Venüs’ ile akşam yemeği

Gecenin devamında “Venus of Milo” adlı tanrıça heykeli eşliğinde, ilahi tanrıçanın onuruna sevgi ve güzellikten esinlenerek hazırlanan akşam yemeği yenilecek.

Napolyon’un odasına konser

Gecenin ilerleyen saatlerinde III. Napolyon’un yaşadığı kadife döşemelerle dolu odalarının birinde, akustik konser düzenlenecek.

Piramidin altında uyku

Kazanan kişi, Louvre Müzesi’nin ikonik piramidinde uyuyarak geceyi tamamlayacak.

Yarışmanın başvuruları 12 Nisan’da sona erecek. Söz konusu soruyu en güzel ve dahice yanıtlayan kişi, misafiriyle birlikte 30 Nisan’da Louvre Müzesi’nde bir gece geçirmeye hak kazanacak.

Yarışmaya katılmak için şuraya bakılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal